Skuteczny preparat na rozstępy

Pozbycie się rozstępów wcale nie jest zadaniem takim prostym, jakby to mogło wydawać się na pierwszy rzut oka. Na szczęście w dzisiejszych czasach kobiety mogą skorzystać z dobrodziejstwa wielu skutecznych preparatów, dzięki którym można pozbyć się wszelkich niedoskonałości na ciele. W ostatnim czasie jest bardzo duża moda między innymi na Mustela serum korygujące rozstępy, który błyskawicznie znika z półek sklepowych https://byhealth.pl/mustela-maternite-serum-koryg-rozst-75ml.

Jak działa Mustela?

Mustela serum korygujące rozstępy to nowoczesny kosmetyk do zadań specjalnych, który rewelacyjnie radzi sobie z likwidacją nowo powstałych rozstępów. Preparat oparty jest przede wszystkim na naturalnych ekstraktach pochodzenia roślinnego, które odpowiedzialne są za stymulowanie kolagenu i pozytywnie wpływają na syntezę elastyny. Aby kosmetyk przyniósł satysfakcjonujące efekty należy go aplikować dwa razy dziennie.

Jakie są podstawowe składniki preparatu?

Kosmetyk Mustela zawiera w swoim składzie peptydy awokado, które doskonale łagodzą uczucie napięcia skóry i poprawiają jej elastyczność. Kobiety, które chcą mieć miękką i delikatną skórę powinny jak najszybciej skorzystać z tego preparatu. Mustela zawiera w swoim składzie również Elastoregulator, czyli bardzo silnie działający składnik,  który nie tylko regeneruje włókna elastyny i kolagenu, ale również odmładza skórę. Jako jeden z niewielu kosmetyków na rynku Mustela zawiera również perełkowiec japoński, który przyśpiesza odnowę komórkową.