Naturalne kosmetyki prosto z Rosji

Naturalne kosmetyki zyskują coraz więcej zwolenników. Nic dziwnego, środki chemiczne często zamiast polepszać po prostu pogarszają ich działanie. Produkty zrobione z roślinnych ekstraktów i ziół mogą służyć do pielęgnacji ciała, delikatnej skóry głowy czy włosów. Przykładem wysokiej jakości kosmetyków naturalnych są te na bazie rosyjskich receptur.

Rosyjskie kosmetyki zyskują coraz więcej zwolenników. Oprócz niezwykłych właściwości pielęgnacyjnych i naturalnego składu wyróżnia je także niska cena. Można znaleźć wśród nich: maski do włosów, szampony i odżywki, mydła, żele pod prysznic, kremy do rąk, a nawet pasty do zębów. W ich składzie znajdziemy m.in. ekstrakt z wodorostów, olejek łopianowy, dziegieć brzozowy i korzeń z tataraku.

Naturalne kosmetyki pozbawione są niebezpiecznych detergentów, emulgatorów i barwników. Dzięki zastosowaniu w nich całkowicie naturalnych produktów pomagają utrzymać dobrą kondycję skóry, zębów i włosów. Z pewnością warto na nie postawić i zrezygnować z kosmetyków, w których składzie przeważają środki chemiczne.