Jakie majtki damskie wybrać do białych spodni?

Białe spodnie wyglądają świetnie i zawsze są w modzie. Niestety mnóstwo kobiet rezygnuje z ich noszenia, gdyż przeszkadza im prześwitująca lub odznaczająca się bielizna. Na szczęście wcale nie musi tak być. Sprawdź jakie majtki damskie do białych spodni sprawdzą się najlepiej.

Dobra jakość 

Niewiele kobiet zdaje sobie z tego sprawę, ale bardzo często za odznaczające się majtki odpowiadają po prostu słabej jakości spodnie. Jeżeli materiał jest cienki i prześwitujący, każda, nawet najdelikatniejsza, bielizna będzie widoczna.

Przed zakupem majtek damskich, warto więc sprawdzić czy spodnie po prostu nie prześwitują. W tym celu należy podłożyć pod materiał rękę i uważnie się przyjrzeć. Trzeba to zrobić w jasnym pomieszczeniu, koniecznie przy dziennym świetle. Jeżeli pod materiałem widać skórę dłoni, to spodnie są albo niezwykle cienkie lub wykonane z kiepskiego materiału.

Cielista bielizna

Wiele kobiet popełnia ten sam błąd i pod białe ubrania zakłada majtki damskie w tym samym kolorze. Na ulicach dość często można zobaczyć takie połączenia, szczególnie latem. To naprawdę kiepski pomysł, gdyż wbrew pozorom biała bielizna bardzo często jest bardzo widoczna pod ubraniem! 

Za każdym razem, szukając odpowiedzi na pytanie, jaka bielizna nadaje się do białych spodni, należy pamiętać, że to kolor, a nie fason czy materiał, jest kluczowy w wyborze. Najlepszym rozwiązaniem jest zawsze bielizna cielista, szczególnie jeśli zakładamy ją pod obcisłe spodnie lub ubrania z delikatnych, lejących się materiałów.