Czy biustonosz samonośny jest dla każdego?

Wiele kobiet zastanawia się nad tym, aby zakupić dla siebie bieliznę samonośną. Jest to dobre rozwiązanie ale tak naprawdę nie w każdym przypadku.

Duży biust super sprawa

Dla kobiet, które posiadają duży biust biustonosz samonośny (https://www.gorteks.com.pl/product-pol-495-Biustonosz-silikonowy-samonosny.html) jest świetnym rozwiązaniem. Dzieje się tak dlatego, że bielizna tego typu ma się po prostu na czym trzymać. Przy tym wydaje się, że dobrym rozwiązaniem jest również dlatego, że sprawia on, że biust wygląda zdecydowanie lepiej. Można bowiem ściągnąć go specjalnymi sznureczkami przez co układa się w jednym miejscu. To z kolei sprawia, że wygląda on na zdecydowanie jędrniejszy i większy.

A co z małym biustem?

Niestety kobiety posiadające mały biust doskonale zdają sobie z tego sprawę, że biustonosze samonośne raczej nie są przeznaczone dla nich. jest to wynikiem tego, że tak naprawdę nie mają one czego podtrzymywać. Nie ma więc sensu kupować dla siebie biustonoszy tego typu, jeżeli ma się mały biust, ponieważ najzwyczajniej w świecie nie sprawdzą się w praktyce.

Reasumując należy stwierdzić, że właścicielki dużych biustów mogą śmiało korzystać z biustonoszy samonośny. W przypadku zaś kobiet, które posiadają biust mały albo bardzo mały tak naprawdę mija się to w celem. Niestety w ich wypadku nie będzie on miał po prostu czego zakryć lub też jak kto woli na czym się trzymać. W związku z tym nie ma sensu w tym, aby go dla siebie kupować. Jest to po prostu strata pieniędzy.